Aristoteles, Řecko, Řecko pevnina, Atény, 21.4.2018, Snídaně
Aristoteles
Termín: 21.4. – 24.4.2018
Změnit termín
Délka: 4 dny / nocí
Doprava: letecky (Bratislava)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 133491097
Cena: 7 525 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Aristoteles hotel
Kategorie hotelu: ***
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Aristoteles Hotel nabízí komfortní pokoje s vybavením, které obsahují koupelnu, sprchu a WC, vysoušeč vlasů, ledničku, telefon, pokojová službu, elektronický trezor, klimatizaci a satelitní / kabelovou TV. Ve všech pokojích zdarma WiFi!

Poloha

Oceněný Aristoteles Hotel se nachází přímo v centru Atén, poskytuje snadný přístup k Parthenonu, do staré městské části Plaka (staré město v Aténách), k několika muzeím a také do obchodních a administrativních oblastí. Hlavní stanice metra se nachází jen 300 m od hotelu, Larissa stanice se nachází 500 m a do hotelu se snadno dostanete i autobusem. Hotel je rovněž vhodný pro páry a rodiny jak pro obchodní cestující. V okolí se nachází široká škála obchodů a restaurací. Pokud se ubytujete v hotelu Aristoteles budete moci objevovat všechno to, co toto magické město nabízí a zažijete skutečnou Řecku pohostinnost. Užijte si hodnotnou dovolenou v Aténách a rezervujte si ubytování v hotelu Aristoteles.

Upozornění: v případě vycestování pouze jedné osoby je třeba k ceně zájezdu připočítat příplatek za transfer 50 €.

Služby hotelu

24 hodinová recepce s vícejazyčným personálem, který vždy rád pomůže v jakékoli záležitosti, jako jsou výlety, plavby, pronájem automobilů, letenky na ostrovy a další. Internetový koutek v hale, parkoviště, směnárna, úschovna zavazadel a TV místnost.

Stravování

Možnost stravování: snídaně.

Snídaně se podávají od 07:00 do 09:30 v jídelně. Hosté si mohou vychutnat typické řecké jídlo během celého dne. Bar je otevřen od 18:00 do 23:00 hodin.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Athén. Transfer do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: dominanta Athén - Akropole se vstupní branou Propylaje, starověkými chrámy Parthenon a Erechteon se šesti Karyatidami, moderní muzeum Akropole, starověká řecká agora s chrámem Hefaisteon, Attalova stóa římská agora s Věží větrů, Hadriánova knihovna, Plaka - nejstarší čtvrť města, Dionýsovo divadlo a Odeon Heroda Attickém na úpatí Akropole.

3.den - Prohlídka města: náměstí a čtvrt Monastiraki se světoznámým bleším trhem, množství rázovitých obchůdků se suvenýry, ovocem, kořením, medem či ouzem, náměstí Mitropolia s hlavní aténskou katedrálou, náměstí Syntagma s budovou parlamentu, kde každou hodinu probíhá střídání stráží v starých řeckých uniformách (Evzoni), Národní zahrada s palácem Zapeon - oáza oddechu plná palem a pomerančovníků, Panaténajský stadion, kde se konaly první moderní olympijské hry, Olympeon - chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.

4.den - Prohlídka města: Národní archeologické muzeum - jedno z nejvýznamnějších archeologických muzeí na světě, Benaki Muzeum, Kerameikos - rozsáhlý archeologický areál, Pireus - největší řecký přístav snadno dosiahuteľný metrem (cca 20 min. z centra), možnost lodního výletu na některý z ostrovů šáronské zálivu (Salamina, Eigina).

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer na letiště. Odlet z Atén.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

Akropole, Parthenon - 12 €, Nové muzeum Akropole - 5 €, Diův chrám - 2 €, Dionysovo divadlo - 2 €, Starověká Agora - 2 €, Římská agora - 4 €, Hefaistonov chrám - 4 €, Národní archeologické muzeum - 7 € , Kerameikos - 2 €, Benaki Muzeum - 7 €

Pokud si zakoupíte lístek na Akropoli v ceně 12 €, tento lístek platí i pro vstup do Staré a Římské Agory, Hadriánova knihovny, Kerameikos a do Diova Chrámu.

Bezplatný vstup mají návštěvníci nad 65 let (občané Řecka nebo jiného státu EU), návštěvníci pod 18 let, osoba doprovázející handicapovanou osobu, studenti univerzity a vyšších vzdělávacích institucí (požadovaný platný studentský průkaz).

Lístek na metro - 1,20 € (0,60 € - studenti), platný na 1,5 hod.

1-denní lístek - 4 €, platný na 24 hod.

5-denní lístek - 10 €, je možné jej použít na jakýkoliv druh hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus) a je platný na pět dní.

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 3x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Další termíny

CK