Evripides, Řecko, Řecko pevnina, Atény, 21.1.2018, Snídaně
Evripides
Termín: 21.1. – 25.1.2018
Změnit termín
Délka: 5 dní
Doprava: letecky (Katovice)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 132111742
Cena: 7 609 Kč (-0 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Evripides Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu, fén, dvojité sklo (zvukotěsné), telefon s přímou volbou, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, LCD TV se satelitním TV servisem, ledničku, bezpečnostní schránku, služba probuzení po telefonu, extra přikrývky na požádání, stůl, nosič na zavazadla, žehlící potřeby a balkon. Dětská postýlka zdarma k dispozici na vyžádání.

Poloha

Evripides Hotel se nachází přímo v srdci města Atény, s výhledem na Akropoli, v pěší vzdálenosti od městské části Plaka, starověké Agory, divadla Herodes Atticus, nového muzea Akropole či archeologického muzea. Navíc hosté hotelu mají také snadný přístup k obchodní a administrativní oblasti. Tento moderní cenově dostupný hotel je hodnotnou dovolenou pro páry, rodiny a také pro obchodním cestující. V okolí se nachází široká škála obchodů a restaurací. Hotel Evripides se nachází 5 minut chůze od stanice metra Monastiraki s přímým přístupem na mezinárodní letiště s linkou metra 3 (modrá linka) a také do přístavu Pireus s linkou metra 1 (zelená linka). Letiště je 20 km od hotelu.

Upozornění: v případě vycestování pouze jedné osoby je třeba k ceně zájezdu připočítat příplatek za transfer 50 €.

Služby hotelu

24-hodinová recepce, vícejazyčný personál, 2 výtahy, Wi-Fi - vysokorychlostní připojení k internetu ve veřejných prostorách a v pokojích, úschovna zavazadel, bezpečnostní schránka, probuzení po telefonu, klimatizované veřejné prostory, pomoc při rezervaci výletů a lístků, informace o městě, mapy, informace o půjčovnách aut, bezplatné parkoviště.

Stravování

Možnost stravování: snídaně.

Evripides Hotel má střešní zahradní bar s nádherným výhledem na Akropoli a salonek s internetovým koutkem (zdarma). Chutné snídaně je servírována každé ráno.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Athén. Transfer do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: dominanta Athén - Akropole se vstupní branou Propylaje, starověkými chrámy Parthenon a Erechteon se šesti Karyatidami, moderní muzeum Akropole, starověká řecká agora s chrámem Hefaisteon, Attalova stóa římská agora s Věží větrů, Hadriánova knihovna, Plaka - nejstarší čtvrť města, Dionýsovo divadlo a Odeon Heroda Attickém na úpatí Akropole.

3.den - Prohlídka města: náměstí a čtvrt Monastiraki se světoznámým bleším trhem, množství rázovitých obchůdků se suvenýry, ovocem, kořením, medem či ouzem, náměstí Mitropolia s hlavní aténskou katedrálou, náměstí Syntagma s budovou parlamentu, kde každou hodinu probíhá střídání stráží v starých řeckých uniformách (Evzoni), Národní zahrada s palácem Zapeon - oáza oddechu plná palem a pomerančovníků, Panaténajský stadion, kde se konaly první moderní olympijské hry, Olympeon - chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.

4.den - Prohlídka města: Národní archeologické muzeum - jedno z nejvýznamnějších archeologických muzeí na světě, Benaki Muzeum, Kerameikos - rozsáhlý archeologický areál, Pireus - největší řecký přístav snadno dosiahuteľný metrem (cca 20 min. z centra), možnost lodního výletu na některý z ostrovů šáronské zálivu (Salamina, Eigina).

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer na letiště. Odlet z Atén.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

Akropole, Parthenon - 12 €, Nové muzeum Akropole - 5 €, Diův chrám - 2 €, Dionysovo divadlo - 2 €, Starověká Agora - 2 €, Římská agora - 4 €, Hefaistonov chrám - 4 €, Národní archeologické muzeum - 7 € , Kerameikos - 2 €, Benaki Muzeum - 7 €

Pokud si zakoupíte lístek na Akropoli v ceně 12 €, tento lístek platí i pro vstup do Staré a Římské Agory, Hadriánova knihovny, Kerameikos a do Diova Chrámu.

Bezplatný vstup mají návštěvníci nad 65 let (občané Řecka nebo jiného státu EU), návštěvníci pod 18 let, osoba doprovázející handicapovanou osobu, studenti univerzity a vyšších vzdělávacích institucí (požadovaný platný studentský průkaz).

Lístek na metro - 1,20 € (0,60 € - studenti), platný na 1,5 hod.

1-denní lístek - 4 €, platný na 24 hod.

5-denní lístek - 10 €, je možné jej použít na jakýkoliv druh hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus) a je platný na pět dní.

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 4x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Ceník a objednávka

Líbí se Vám tento zájezd? NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI HO! ZÍTRA UŽ NEMUSÍ BÝT VOLNÝ! Potřebujete další informace například o čase plánovaného odjezdu-příjezdu/odletu-příletu, doporučeném kapesném,vhodnosti nabídky pro děti, o výletech po okolí a další informace? Žádný problém! Po odeslání objednávky budete kontaktováni našim zkušeným pracovníkem, který Vám poskytne vyčerpávající informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU A VYBRANÝCH SLUŽEB!
Po vyplnění základních informací a kliknutí na tlačítko Objednat se Vaše objednávka odešla do naší kanceláře.
Obratem Vás budeme informovat o stavu Vaší objednávky a možnostech úhrady.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Další termíny

CK