Ivana Palace, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 5.5.2018, Snídaně
Ivana Palace
Termín: 5.5. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 133490130
Cena: 6 761 Kč (-0 %)

Informace

400 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • Vhodné pro děti
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou s vanou, klimatizací, kabelovou TV, ledničkou s minibarem, telefonem, postýlkou ​​(na vyžádání).

Poloha

Hotel Ivana Palace se nachází v západní části letoviska Slunečné pobřeží, 300 metrů od pláže, obklopen zelení. V pohoří Strandzha se pořádají hony s průvodcem.

Služby hotelu

recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bar, bezpletné WIFI na veřejných prostranstvích, směnárna, úschovna zavazadel, zahrada, terasa, venkovní bazén, sauna, fitness, masáže, vířivka / jacuzzi, zařízení pro schůze / bankety, byznys centrum, prádelna, služba žehlení , bezplatné soukromé parkování

Stravování

Možnosti stravování: snídaně, polopenze.

Hlavní restaurace s terasou a s výhledem na zahradu nabízí a la carte menu (bulharské a evropské speciality), lobby bar a bar u bazénu nabízejí nápoje a občerstvení.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrovanou zavazadla

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Ceník a objednávka

Líbí se Vám tento zájezd? NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI HO! ZÍTRA UŽ NEMUSÍ BÝT VOLNÝ! Potřebujete další informace například o čase plánovaného odjezdu-příjezdu/odletu-příletu, doporučeném kapesném,vhodnosti nabídky pro děti, o výletech po okolí a další informace? Žádný problém! Po odeslání objednávky budete kontaktováni našim zkušeným pracovníkem, který Vám poskytne vyčerpávající informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU A VYBRANÝCH SLUŽEB!
Po vyplnění základních informací a kliknutí na tlačítko Objednat se Vaše objednávka odešla do naší kanceláře.
Obratem Vás budeme informovat o stavu Vaší objednávky a možnostech úhrady.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK