NABÍDKY OVĚŘENÝCH CK A KVALITNÍCH HOTELŮ
Relaxdny v Zalakarosi - Hunguest Hotel Freya - Maďarsko - Západní Maďarsko - Zalakaros

Relaxdny v Zalakarosi - Hunguest Hotel Freya starstarstar

Doprava: vlastní
Letiště: -
Odjezd: -
Strava: Polopenze

Termíny

Informace

Poloha
Hotel má velice výhodnou polohu - leží v centru města v sousedství termálních "Léčebných lázní Gránit", se kterými je spojen podzemní chodbou.
Popis hotelu
Recepce (půjčovna vysoušeče vlasů, hotelový trezor), espreso-bar a restaurace pro 300 osob, dále pak obchod s dárkovými předměty a časopisy, konferenční prostory pro 150 osob, kadeřník, kosmetika, pedikúra a manikúra, masáže, půjčovna kol, billiard. V hale je internetový koutek s PC - použití za poplatek. V blízkém okolí je možné využít nabídku dalších aktivit: jízda na koni, honitba, rybaření, tenis, lety horkovzdušným balónem.
Vybavení pokoje
162 pokojů, z toho 150 velmi příjemných pokojů kat. standard: koupelna, WC, balkón, telefon s přímou volbou, sat-TV a minibar (možnost přistýlky). V části pokojů lze za poplatek na místě využít klimatizaci. Dále 12 apartmánů (za příplatek).
Stravování
V hotelové restauraci: snídaně i večeře - bufet.
Léčebné procedury poskytované hotelem
V termálních "Léčebných lázních Gránit" (podzemní průchod) se používá léčivá a termální voda z několika pramenů o různých teplotách: 96 °C teplá voda se aplikuje při procedurách, 53 °C teplou vodou se plní termální bazény.Lázně mají 2 varianty návštěv:1/základní vstupné - vstup do soustavy krytých bazénů (vč. 2 termálních) a v létě zároveň vstup na pláž a do venkovního plaveckého bazénu.2/ rozšířené vstupné - zahrnuje také venkovní zážitkové bazény s různými vodními atrakcemi a vstup do lázeňské zahrady a dále vstup do krytého dětského světa (vše za příplatek).V terapeutické části "Lázní" se mohou hosté podrobit léčebným procedurám: trakce, sauna, koupele, speciální léčebné procedury, masáže, elektroterapie apod.
Poznámka
Parkování na hotelovém parkovišti přímo u hotelu (za poplatek). Pobyt malých domácích zvířat je možný (za poplatek).
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu – cca € 1,60/os./noc

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Termíny DE/AT

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné