Zefir, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 5.5.2018, Snídaně
Zefir
Termín: 5.5. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 133490086
Cena: 6 777 Kč (-0 %)

Informace

200 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zefir Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: dvoulůžkové pokoje.

Každý pokoj má k dispozici balkon, chladem, kabelovou TV, kompletně zařízenou kúpľňu s vanou nebo sprchovým koutem, WiFi připojení, trezor.

Poloha

Zefir Hotel 3 * se nachází ve Slunečním pobřeží. Hotel je situován do rušnější části letoviska a je vhodný pro páry. Hotel je vzdálen od písečné pláže jen 100 metrů. Je umístěn do krásné zelené zahrady, kterou můžete plně využívat. V blízkosti hotelu máte také možnost nákupů, občersvetnia v místních kavárnách či restauracích.

Služby hotelu

24 hodinová recepce, směnárna, obchod se suvenýry, restaurace, bar, bufetová restaurace, snack bar, terasa, venkovní bazén, lehátka, dětské hřiště, animační program.

Stravování

Možnosti stravování: snídaně, polopenze, all inclusive.

Snídaně, denně: 7:30 - 10:30

Snack bar, denně: 11:00 - 12:00, 14:00 - 15:00

Coffe break, denně: 15:00 - 17:00

Večeře, denně: 18:00 - 21:20

nápoje

Místní alkohlické a nealkoholické nápoje denně 11:00 - 23:00

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrovanou zavazadla

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Ceník a objednávka

Líbí se Vám tento zájezd? NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI HO! ZÍTRA UŽ NEMUSÍ BÝT VOLNÝ! Potřebujete další informace například o čase plánovaného odjezdu-příjezdu/odletu-příletu, doporučeném kapesném,vhodnosti nabídky pro děti, o výletech po okolí a další informace? Žádný problém! Po odeslání objednávky budete kontaktováni našim zkušeným pracovníkem, který Vám poskytne vyčerpávající informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU A VYBRANÝCH SLUŽEB!
Po vyplnění základních informací a kliknutí na tlačítko Objednat se Vaše objednávka odešla do naší kanceláře.
Obratem Vás budeme informovat o stavu Vaší objednávky a možnostech úhrady.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK