Vážení zákazníci, cestovatelé,

vítáme Vás na stránkách MAXIRELAX-cestovní agentura, travel agency, CA. Děkujeme Vám za důvěru v naše dlouholeté zkušenosti z oblasti cestovního ruchu, které získáváme již od roku 2003 a jsme rádi, že od roku 2009 využíváte našich služeb nejenom v naší kamenné kanceláří na ulici Ztracená 31 v Olomouci.

Maxirelax - katalogy

Za dobu našeho působení jsme získali řadu stálých klientů a také mnoho výborných obchodních partnerů, díky nimž Vám můžeme nabídnout nejlepší a nejlevnější dovolenou - pobytové zájezdy, poznávací zájezdy i kombinované zájezdy, pasivně i aktivně strávenou dovolenou. Zajistíme Vám nejrůznější typy pobytů jak v Evropě, tak i v dalekých exotických zemích a nejlevnější letenky do všech zemí světa.

Mailujte, telefonujte, faxujte! Všechna přání týkající se Vaší dovolené mohou být splněna. Myslíme si, že je z čeho vybírat. U nás si vybere úplně každý a v případě, že byste i přes naši velkou nabídku zájezdů, pobytů a letenek nebyli maximálně s naší nabídkou spokojeni, neváhejte a obraťte se na nás individuálně! Uděláme vše pro to, abychom všechny Vaše požadavky splnili a zajistili Vám dovolenou, ze které se budete vracet spokojeni a s úsměvem domů.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám mnoho krásných zážitků na Vašich cestách.

           

Martin Bednář, BBS, DiS.
majitel Maxirelax-travel agency, CA